Medlemmer

Her kan du møde alle skolebestyrelsens medlemmer, se deres funktioner i bestyrelsen, samt kontaktoplysninger.

Skolebestyrelsens medlemmer
Medlemmer
Navn: Johnnie Bruus Rasmussen
Funktion: Formand
E-mail: johnnie@bruusrasmussen.dk
Navn: Ken Ibsen
Funktion: Forældrerepræsentant
E-mail: ken.ibsen@hotmail.com
Navn: Sidsel Mahler Hejlsvig
Funktion: Næstformand
E-mail: sidsel@mahlerhejlsvig.dk
Navn: Tina Ellekjær
Funktion: Ledelsesrepræsentant
E-mail: tiell@slagelse.dk
Navn: Brian Gärtner Stougaard
Funktion: Ledelsesrepræsentant
E-mail: briag@slagelse.dk
Navn: Bent Nielsen
Funktion: Medarbejderrepræsentant
E-mail: bent1@slagelse.dk
Navn: Camilla Munkholm Jensen
Funktion: Medarbejderrepræsentant
E-mail: camilla.laerer@gmail.com
Navn: Pernille Højlund Vestergaard
Funktion: 1. suppleant for CJ
Navn: Gitte Tofte Thomsen
Funktion: 2.suppleant for BN
Navn: Heidi Korngaard
Funktion: Forældrerepræsentant
E-mail: heidi.korngaard@gmail.com
Navn: Jens Brandbyge Jørgensen
Funktion: Forældrerepræsentant
E-mail: jens.brandbyge.j@gmail.com
Navn: Jesper Hein
Funktion: Suppleant Forældrerepræsentant
Navn: Michelle Hein Pedersen
Funktion: Suppleant forældrerepræsentant
Navn: Pernille Kirstine Riis Hjaltelin
Funktion: Suppleant forældrerepræsentant
E-mail: hjaltelin@hjaltelin.net
Navn: Susanne Andersen
Funktion: Suppleant forældrerepræsentant
E-mail: susmorand@gmail.com