Medlemmer

Mød vores elevrådsmedlemmer lige her!

Medlemmer
Elevrådets medlemmer
Navn: Aksel Mathias Mahler Hejlsvig
Funktion: Suppleant
Klasse: 1A
E-mail:
Hjemmeside:
Navn: Benjamin Huniche
Funktion: Medlem
Klasse: 8A
E-mail: benjamin.huniche.nielsen@dalmoseskole.dk
Hjemmeside:
Navn: Cille Dora Zingenberg
Funktion: Suppleant
Klasse: 3A
E-mail:
Hjemmeside:
Navn: Ida Solveig Korngaard
Funktion: Suppleant
Klasse: 2A
E-mail:
Hjemmeside:
Navn: Isabella Amalie Levå Schou
Funktion: Næstformand og medlem
Klasse: 5A
E-mail: isabella.amalie.levaa.schou@dalmoseskole.dk
Hjemmeside:
Navn: Joe Kürstein
Funktion: Medlem
Klasse: 3A
E-mail:
Hjemmeside:
Navn: Johanna Allingham de Cordier
Funktion: Suppleant
Klasse: 8A
E-mail:
Hjemmeside:
Navn: Katrine Kirstine Rostgaard Jensen
Funktion: Suppleant
Klasse: 6A
E-mail: katrine.kirstine.rostgaard.jensen@dalmoseskole.dk
Hjemmeside:
Navn: Markus Christensen
Funktion: Suppleant
Klasse: 9A
E-mail: markus.christensen5@dalmoseskole.dk
Hjemmeside:
Navn: Mathias Bo Nielsen
Funktion: Medlem
Klasse: 6A
E-mail: mathias.bo.nielsen7@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Nadia Diana Harboe Pedersen
Funktion: Medlem
Klasse: 2A
E-mail:
Hjemmeside:
Navn: Nanna Hein
Funktion: Medlem
Klasse: 1A
E-mail: michelle.hein@live.dk
Hjemmeside:
Navn: Sofie Jytte Larsen
Funktion: Medlem
Klasse: 4A
E-mail: sofie.jytte.larsen@dalmoseskole.dk
Hjemmeside:
Navn: Teis Hjalmar Koch Jensen
Funktion: Medlem
Klasse: 7A
E-mail: teis.hjalmar.koch.jensen@dalmoseskole.dk
Hjemmeside: